ZIMOWE WARSZTATY TANECZNE FLASH DANCE 2016

         Zapraszamy na kolejną, już VI edycję Zimowych Warsztatów Tanecznych:) Znakomici instruktorzy, pozytywna kadra pedagogiczna, przyjazna i roztańczona atmosfera oraz wiele godzin tańca i nie tylko ;) - to wszystko to, co będziecie mogli zakosztować jadąc razem z nami :)Tych, co już byli z nami na poprzednich warsztatach - nie musimy namawiać. Nowi ochotnicy mają kolejną szansę. Korzystajcie bo warto :)   Po raz kolejny zawitamy do ośrodka SUDETY położonego w malowniczej miejscowości Pokrzywna w Górach Opawskich i Opawskim Parku Krajobrazowym. W tym roku będziemy mieli ponownie przyjemność gościć znakomitych polskich tancerzy i instruktorów z zakresu improwizacji, kontakt improwizacji, partnerowania oraz tańca współczesnego, czyli tego wszystkiego co najbardziej cenne w Teatrze Tańca. Będziecie mogli również  "zakosztować" takiej techniki tanecznej jak Break Dance by potem wejść i odprężyć się w świecie mentalnej Jogi czy troszkę "polatać" na zajęciach AcroYogi:) Jest to kolejna niesamowita szansa dla tych wszystkich , którzy pragną rozwijać swoje umiejętności taneczne na najwyższym poziomie i przy tym świetnie się bawić tworząc razem z nami niezwykłą energię i pozytywnie zakręconą atmosferę :)                                                         

 INSTRUKTORZY:

SEBASTIAN FLEGIEL - od blisko dwóch dekad zbieram i sklejam w spójną całość doświadczenia pochodzące z wielu dziedzin ruchu. Jestem, tancerzem, ruchowcem, performerem, dyplomowanym instruktorem tańca, certyfikowanym masażystą oraz adeptem Aikido Pozwala mi to na codziennie poszerzanie mojej wiedzy o ciele i procesach jakie w nim zachodzą. Fascynuje mnie motoryka i anatomia ruchu. Moje doświadczenie pozwala mi przyglądać się ruchowi z wielu perspektyw jednocześnie. Lubię dokonywać fuzji wiedzy dotyczącej różnych dziedzin wiedzy w ruchu. Aktywnie uczestniczę w popularyzacji tańca współczesnego i Kontakt Improwizacji w Polsce i za granicą. Szczęśliwie udało mi się na mojej drodze spotkać wielu świetnych nauczycieli i instruktorów tańca współczesnego i Kontakt Improwizacji. Lubię uczyć! Ucząc ciągle sam się uczę! Od 2013 roku uczę na Ogólnopolskich Warsztatach Tańca Współczesnego "Na Bosaka"  Połczynie. Współpracowałem z Kolegium Badań interdyscyplinarnych "Artes Liberales" Uniwersytetu Warszawskiego wprowadzając studentów w świat tańca współczesnego. W instytucie Grotowskiego we Wrocławiu pracowałem warsztatowo z Teatrem ZAR. Dla Teatrów CHOREA z Łodzi i Dada von Bzdulow z Gdańska prowadziłem zajęcia w technice Kontakt Improwizacji. Tańczyłem w Wielkiej Brytanii, Hiszpanii, Francji, Słowacji i Niemczech.

IRMINA CHOCIANOWICZ - Choreograf, tancerka, pedagog, dyplomowany instruktor tańca współczesnego, absolwentka Akademii Wychowania Fizycznego i Sportu w Gdańsku. Założycielka i instruktorka Studia Tańca FLASH DANCE. Swoją przygodę z tańcem rozpoczęła mając zaledwie 11 lat w zespole tańca współczesnego Adena i teatrze tańca Quan działających przy MDK w Opolu. W 2008 roku ukończyła kurs instruktorski w zakresie form tanecznych: Disco Dance, Disco Freestyle, Street Dance Show w Poznaniu a w 2010 roku w Krakowie 2-letni instruktorski kurs kwalifikacyjny z dziedziny tańca współczesnego. To właśnie taniec współczesny jest jej największą miłością i pasją. Regularnie poszerza swoją wiedzę, podnosi kwalifikacje i doskonali umiejętności biorąc udział w licznych warsztatach w kraju i za granicą głównie z dziedziny tańca współczesnego i improwizacji. W 2012 roku w Barcelonie ukończyła Gaga Intensive Course prowadzony przez tancerzy Batsheva Dance Company. Również tego roku miała okazję uczestniczyć w spektaklu teatralnym "Słowik Chazarski. Dzieci snów" w reżyserii Pawła Passiniego którego premiera odbyła się w lutym 2012 roku w teatrze im. J. Kochanowskiego w Opolu. Tańczyła i współtworzyła m.in. takie spektakle jak "cho cho lilis" (2010) "Miejsca w których byłam kiedy nie było mnie tutaj" (2013). Stworzyła również kilka niezależnych spektakli m.im "Pamiętnik" (2008), "D-moll" (2012) za który zdobyła I nagrodę na XXI Krakowskich Spotkaniach Baletoffowych. "Utopia" (2013) "Ale od czego to się zaczęło" (2014). Jest również pasjonatką zajęć mentalych takich jak pilates, joga i AcroYoga. Od wielu lat regularnie prowadzi zajęcia z tańca współczesnego, improwizacji, klasyki, pilatesu i jogi. Organizuje wiele warsztatów i obozów tanecznych, przez co zapewnia stały rozwój sobie, swoim pracownikom, tancerzom oraz całemu Studiu Tańca FD.

DAMIAN MAICHER – Tańcem Break Dance zaraził się od swojego starszego brata ponad 10 lat temu. Jest jednym z głównych założycieli ekipy Sweeping Crow, która poprzez swoje osiągnięcia jest znana na terenie całego kraju. Od najmłodszych lat zbierał doświadczenie oraz startował na zawodach w Europie. Między innymi Circle Kingz w Szwajcarii czy IBE w Holandii. Uważa, że tancerz cały czas powinien się rozwijać i uczyć się od najlepszych, dlatego też sam bierze aktywny udział w różnych warsztatach. Uczył się między innymi od takich światowych legend BBoyingu jak Ken Swift (Break Life), Lil John (Havikoro) czy Poe One (Style Elements). Największą uwagę w tańcu przywiązuje do dokładności, dynamiki, muzykalności oraz dobrej zabawy :)

MARTYNA GIERZ- z wyboru i chęci pedagog, z pasji tancerka. Teatr w niej był od zawsze i nie rozłączny z tańcem. Od 2011 roku należy do grupy Opolskiego Teatru Tańca. Wraz z teatrem wystawili dwa spektakle pt. „Na oślep” i „Saute”, spektakle wystawiane były w Krakowie i w Opolu. W 2012 roku dołączyła do grupy tańca współczesnego. Uczestniczka w warsztatach z tańca współczesnego (Wrocław, Kraków, Rybnik, Opole, Połczyn Zdrój) oraz udział w warsztatach z aktorstwa i improwizacji kabaretowych. Oprócz studiów gdzie zgłębia wiedzę pedagogiczną oraz terapię pedagogiczną pracuje w Studio Tańca i Rekreacji Ruchowej Flash Dance jako instruktor w Klubie Malucha, gdzie to właśnie jej mali tancerze wzbudzają w niej kreatywność i pomysłowość do działań. Na warsztatach będzie głównie prowadziła zajęcia z zakresu aktorstwa, teatru i improwizacji teatralnych.

To jeszcze nie koniec.........Już niedługo przedstawimy Wam kolejnych instruktorów :)

SZCZEGÓŁY:

TERMIN: 07-13.02.2016

3
MIEJSCE: Pokrzywna, Ośrodek Szkoleniowo-Wypoczynkowy Sudety

ZAKWATEROWANIE: pokoje 2,3,4 osobowe z łazienkami, tv, wifi 

WYŻYWIENIE: pełne - 3 posiłki dziennie + podwieczorek

KOSZT:

* Dla uczestników zespołu tańca Flash Dance oraz osób, które uczestniczyły już w naszych obozach tanecznych: 995 zł od osoby! 

* Dla uczestników z poza zespołu tańca Flash Dance 1070 zł od osoby! 


                                                 Dla rodzeństwa  - PROMOCJA -5% (945zł/1015zł) 

CENA ZAWIERA: zakwaterowanie, wyżywienie, ubezpieczenie NNW, całodzienną opiekę pielęgniarską, wykwalifikowaną opiekę wychowawczą i kadrę trenerską, wiele godzin zajęć tanecznych, wycieczkę, ognisko, wieczór spa. 

W programie m,in. zajęcia taneczne, zajęcia ogólnorozwojowe, balet, akrobatyka, improwizacja, jam session, zajęcia teatralne, kino taneczne, konkurs z nagrodami, ognisko, basen, zajęcia integracyjne, chrzest obozowy, dyskoteka, wieczór spa i wiele innych atrakcji ☺ 

WARUNKI UCZESTNICTWA:

* Zapoznanie się z regulaminem obozu (pisemna akceptacja)

* Pobranie w recepcji karty kwalifikacyjnej - wypełnienie, podpisanie i oddanie do 15 stycznia 2016 (dot. osób niepełnoletnich)

* Dokonanie opłaty za obóz (w ratach lub w całości) we wskazanej formie

- I rata (zaliczka bezzwrotna) - do 3 dni od dokonania rezerwacji/zapisu na warsztaty - 370 zł (295 zł członkowie FD)

- II rata do 18 XII 2015 - 350zł

- III rata do 15 I 2016 - 350zł

ZAPISY - bezpośrednio w recepcji Studia Flash Dance lub telefonicznie pod nr tel.: 730-329-894

REZERWACJA MIEJSCA NASTĘPUJE PO DOKONANIU WPŁATY I RATY!  LICZBA MIEJSC OGRANICZONA!

Płatności można dokonać w Studio Tańca Flash Dance, ul. Niemodlińska 19 lok, 22 Opole od poniedziałku do piątku w godzinach 16:00-20:00 lub przelewem na nr konta 87 1050 1504 1000 0023 1272 6827 w tytule wpisując: rata I/II/III/ całość, imię i nazwisko uczestnika,tel. kontaktowy rodzica/opiekuna.